Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Par Latvijas Nacionālo Bibliotēku - jaunākajā Realta Mapei žurnāla numurā!

Lai atvērtu jaunāko Realta MAPEI žurnālu spiest šeit >>>

Jaunākajā numurā publicēts stāsts par mūsu pašmāju pēdējā laika grandiozāko projektu – protams, “Latvijas Nacionālo Bibliotēku” (62. lpp). Žurnāls tiek izplatīts būvniecības nozares pārstāvju vidū visā Eiropā, un tajā stāstīts gan par projekta nozīmīgumu valsts līmenī, norisi un atklāšanas svētkiem, kā arī, protams, par MAPEI un tā oficiālā pārstāvja “Velve M.S. Tehnoloģijas” ieguldījumu  šajā nozīmīgajā un grandiozajā projektā. MAPEI klientiem un sadarbības partneriem būs interesanti uzzināt, kuri no MAPEI produktiem un sistēmām izmantoti šī projekta ietvaros, kā arī aprakstīti dažādi tehniskie risinājumi.

Arī šoreiz žurnāla sākumā (2. lpp) vēl par kādu, cita mēroga, ievērojamu projektu Milānā, kas paver augstāko panorāmas skatu pilsētā – 220 metrus augstās 50 stāvu ēkas ar nosaukumu “Allianz Tower” kopējā komerciālā platība ir 50 000 m2 un tā atzīta par Itālijas augstāko ēku. Ēku paredzēts nodot ekspluatācijā 2017. gadā un tai līdztekus tiek celtas vēl divas tikpat grandiozas celtnes, kas kopā veidos trīs ēku kompozīciju jaunajā CityLife rajonā, Milānā. Raksts galvenokārt veltīts izklāstam par izmantotajām betona piedevām un sveķu bāzes grīdas klājumu izveidi šajā projektā.

Nākamajās žurnāla lapās lasi interviju ar ievērojamo Itāļu arhitektu Andrea Maffei, kur arhitekts stāsta par savu jaunāko projektu, iepriekš minēto “Allianz Tower”. Tālākajās lapās (12. lpp) lasi interviju ar “Colombo Construzioni” (būvniecības uzņēmums, kas vairāk kā 100 gadus simbolizē kvalitāti) vadītāju Luigi Colombo, kurš atzīst, ka, pateicoties MAPEI produktiem, uzņēmums ir sasniedzis mērķus, kas iepriekš šķituši nesasniedzami.

Žurnāla 22. lpp lasi par prestižo 7 zvaigžņu viesnīcu Milānā ar skatu uz Milāna Doma laukumu, kur katrs no 12 ekskluzīvajiem viesnīcas numuriem ir ar balkonu un skatu uz šo laukumu. Katrā viesnīcas istabā ir unikāls dizains un īpaši fascinē no mozaīkas izveidotais gulbis vannas istabā, kas līmēts izmantojot MAPEI ELASTORAPID līmi, un šuves aizpildītas izmantojot ULTRACOLOR PLUS. Uzņēmuma Rosso Group īpašumā ir arī ekskluzīva viesnīca, kas ierīkota Vittorio Emanuelle II Arkādē un tā ir viena no pasaulē tikai kopā astoņām  7 zvaigžņu viesnīcām.

Turpmākajās žurnāla lapās lasi par interesantiem projektiem, kas realizēti izmantojot MAPEI produktus visā pasaulē, kā arī dažādām būvniecības industrijas izstādēm!