Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Produktu Līnijas

Sistēmas

Par mums

Augstākās kvalitātes būvmateriāli un apdares materiāli: flīžu līmes un šuvotāji, vinila flīžu (LVT) līmes un šuvotāji, hermētiķi / silikoni, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas sastāvi, hidroizolācija mitrām telpām, hidroizolācija jumtiem, hidroizolācija pamatiem un pagrabiem, grīdu / klona izveides materiāli un pārklājumi, bezšuvju grīdas, epoksīda, poliuretāna grīdas pārklājumi, hidrofobizātori, betona piedevas, u.tml. Profesionāli produkti ikvienam!

SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1999. gada SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" ir pasaulē pazīstamā būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotāja MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Baltijā.

25 gadu pieredze
Stabila izaugsme
Labākās tehnoloģijas

Projekti

Jaunumi

MAPEI sveķu bāzes sistēmas industriālajām grīdām

Sveķu grīdas segumu sistēmas kā risinājums būvniecības nozarē guvušas atzinību tikai pēdējo divdesmit gadu laikā un iekarojušas stabilu pozīciju, nodrošinot teicamu virsmas aizsardzību un daudzkārt uzlabojot virsmu veiktspējas īpašības.

Lasīt visu 7. maijs

BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI

Mapecrete® System - betonam, kas ražots ar Mapecrete® sistēmu, ir daudz labāka tilpuma stabilitāte, ko parāda daudzi Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs izmantotā betona testi. Šī sistēma īpaši piemērota daudzfunkcionālām konstrukcijām, kur nepieciešams nodrošināt stabilu tilpumu, minimālu rukumu, novērst konstrukciju plaisāšanu un nodrošināt izturību: rūpniecisko grīdu izveidei; autostāvvietās; saliekamā betona un dzelzsbetona izstrādājumiem; tiltu un viaduktu konstrukcijām; hidrauliskām konstrukcijām.

Lasīt visu 15. marts

Pamatne elastīgo segumu izveidei

Termins “elastīgi pārklājumi” parasti attiecas uz grīdas un sienu segumiem, kas izgatavoti no tekstila, gumijas vai PVC. Šos materiālus raksturo elastība - mehāniska īpašība, kas ļauj šāda veida materiāliem izturēt deformācijas un absorbēt triecienus, nesalūstot. Kādām īpašībām jāpiemīt pamatnei, lai tā būtu piemērota šāda veida segumu ieklāšanai?

Lasīt visu 8. janvāris

LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs

Mapei piedāvā ievērojamu dažādu grīdu/grīdas segumu izveides produktu un risinājumu klāstu, to starpā arī produktus LVT (luksusa vinila flīžu) segumu izveidei. Luksusa vinila flīzes pēdējos gados kā grīdas segumu gan komerciālās, gan privātās telpās izvēlās aizvien vairāk cilvēku. Šis grīdas segums ir pilnībā mitruma izturīgs, elastīgs, salīdzinoši viegli ieklājams un piegriežams, piemērots gan dzīvojamām telpām, gan virtuves zonās un vannas istabās.

Lasīt visu 28. decembris, 2020

Mūsu klienti

Sazināties ar mums

Ziņojums nav nosūtīts! Kāds no laukiem ir aizpildīts nepareizi Paldies! Ziņojums veiksmīgi nosūtīts!