Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Pareizā hermētiķa izvēle šuvju aizpildei
13. jūlijs

Pareizā hermētiķa izvēle šuvju aizpildei

Šuves ir nepieciešamas, lai kompensētu deformācijas betona konstrukcijā, ko izraisa termālais rukums un izplešanās, kā arī pakļaušana dažādām slodzēm. Šajā rakstā tiks apskatītas hermētiķu īpašības, šuvju hermētiķu bojājumu cēloņi un hermētiķa izvēles kritēriji, lai pagarinātu konstrukciju kalpošanas laiku.

Lasīt Visu 13. jūlijs
MAPEI sveķu bāzes sistēmas industriālajām grīdām
7. maijs

MAPEI sveķu bāzes sistēmas industriālajām grīdām

Sveķu grīdas segumu sistēmas kā risinājums būvniecības nozarē guvušas atzinību tikai pēdējo divdesmit gadu laikā un iekarojušas stabilu pozīciju, nodrošinot teicamu virsmas aizsardzību un daudzkārt uzlabojot virsmu veiktspējas īpašības.

Lasīt Visu 7. maijs
BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI
15. marts

BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI

Mapecrete® System - betonam, kas ražots ar Mapecrete® sistēmu, ir daudz labāka tilpuma stabilitāte, ko parāda daudzi Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs izmantotā betona testi. Šī sistēma īpaši piemērota daudzfunkcionālām konstrukcijām, kur nepieciešams nodrošināt stabilu tilpumu, minimālu rukumu, novērst konstrukciju plaisāšanu un nodrošināt izturību: rūpniecisko grīdu izveidei; autostāvvietās; saliekamā betona un dzelzsbetona izstrādājumiem; tiltu un viaduktu konstrukcijām; hidrauliskām konstrukcijām.

Lasīt Visu 15. marts
Pamatne elastīgo segumu izveidei
8. janvāris

Pamatne elastīgo segumu izveidei

Termins “elastīgi pārklājumi” parasti attiecas uz grīdas un sienu segumiem, kas izgatavoti no tekstila, gumijas vai PVC. Šos materiālus raksturo elastība - mehāniska īpašība, kas ļauj šāda veida materiāliem izturēt deformācijas un absorbēt triecienus, nesalūstot. Kādām īpašībām jāpiemīt pamatnei, lai tā būtu piemērota šāda veida segumu ieklāšanai?

Lasīt Visu 8. janvāris
LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs
28. decembris, 2020

LVT segumi - šuvju aizpildes sastāvs

Mapei piedāvā ievērojamu dažādu grīdu/grīdas segumu izveides produktu un risinājumu klāstu, to starpā arī produktus LVT (luksusa vinila flīžu) segumu izveidei. Luksusa vinila flīzes pēdējos gados kā grīdas segumu gan komerciālās, gan privātās telpās izvēlās aizvien vairāk cilvēku. Šis grīdas segums ir pilnībā mitruma izturīgs, elastīgs, salīdzinoši viegli ieklājams un piegriežams, piemērots gan dzīvojamām telpām, gan virtuves zonās un vannas istabās.

Lasīt Visu 28. decembris, 2020
Dizaina tendence – dekoratīvās betona grīdas!
27. janvāris, 2020

Dizaina tendence – dekoratīvās betona grīdas!

Kādreiz betona apdari centās noslēpt, taču jaunākās dizaina tendences liecina, ka betona grīdas ir ļoti aktuālas. Mūsdienās tās izmanto ne tikai industriālajās zonās, bet arī birojos un dzīvojamās telpās.

Lasīt Visu 27. janvāris, 2020