Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Karte

Sazinies ar mums

Andrejs Romašovs

Andrejs Romašovs

Tirdzniecības vadītājs

E-pasts: andrejs.romasovs@velvemst.lv
Tel.: 29 443 239

  • Epoksīdu, poliuretāna pārklājumi
  • Industriālo grīdu pārklājumi
  • Linoleju un paklāju līmes
  • Parketa līmes, vaski, eļļas u.c.
Andris Jansons

Andris Jansons

Materiālu konsultants/ projektu vadītājs

E-pasts: andris.jansons@velvemst.lv
Tel.: 29 282 993

  • Hidroizolācijas
  • Injekcijas
  • Hermētiķi
  • POLYGLASS membrānas
Toms Kreislers

Toms Kreislers

Materiālu konsultants/ projektu vadītājs

E-pasts: toms.kreislers@gmail.com
Tel.: 20 079 420

  • Flīžu un akmens masas tīrīšanas līdzekļi un aizsargpārklājumi
  • Dekoratīvās līstes
  • MAPEGUARD sanmezglu, hidroizol.sistēmas
  • Šuvotāji
  • Flīzēšanas sistēmas
Andis Smidrovskis

Andis Smidrovskis

Materiālu konsultants/ projektu vadītājs

E-pasts: andis.smidrovskis@velvemst.lv
Tel.: 29 213 886

  • MAPEI krāsas
  • POROMAP, ANTIQUE sanācijas sistēmas
  • Dekoratīvie apmetumi
  • Siltināšanas sistēmas
  • Blīvēšanas un montāžas putas
Egils Lejaskrauklis

Egils Lejaskrauklis

Materiālu konsultants/ projektu vadītājs

E-pasts: egils.lejaskrauklis@velvemst.lv
Tel.: 29 488 133

  • Betona remonta sastāvi
  • Enkurošanas sastāvi, bezrukuma sastāvi
  • Betona aizsargpārklājumi, pretiztvaikošanas membrānas
  • Ķīmiskās dībeļmasas
  • Konstrukciju pastiprināšana
  • Tilti
Aija Kārkliņa

Aija Kārkliņa

Tirdzniecības pārstāvis darbam ar veikaliem

E-pasts: aija.karklina@velvemst.lv
Tel.: 26 565 868

Kaspars Dzeguze

Kaspars Dzeguze

Būvinženieris/ projektu vadītājs

E-pasts: kaspars.dzeguze@velvemst.lv
Tel.: 29 158 420

Kaspars Ozers

Kaspars Ozers

Betona/ betona piedevu departamenta vadītājs

E-pasts: kaspars.ozers@velvemst.lv
Tel.: 67 460 990

Edgars Briņķis

Edgars Briņķis

Noliktavas vadītājs

E-pasts: edgars.brinkis@velvemst.lv
Tel.: 29 299 014

Ivars Dancis

Ivars Dancis

Loģistikas vadītājs

E-pasts: ivars.dancis@velvemst.lv
Tel.: 67 460 995

Anda Miķelsone

Anda Miķelsone

Biroja administratore

E-pasts: anda.mikelsone@velvemst.lv
Tel.: 67 460 990

Evija Veģe

Grāmatvede

E-pasts: evija.vege@velvemst.lv
Tel.: 67 460 992

Kristīne Pētersone

Kristīne Pētersone

Mārketinga vadītāja

E-pasts: kristine.petersone@velvemst.lv
Tel.: 28 618 745

Agris Kreislers

Agris Kreislers

Direktors

E-pasts: agris.kreislers@velvemst.lv
Tel.: 67 460 990

Sazināties ar mums

Ziņojums nav nosūtīts! Kāds no laukiem ir aizpildīts nepareizi Paldies! Ziņojums veiksmīgi nosūtīts!