Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

Kāpēc izvēlēties epoksīdsveķu flīžu šuvotāju?

Kad esi izvēlējies sev tīkamākās un piemērotākās flīzes no plašā veikalu un salonu piedāvājuma, laiks nākamai izvēlei, kas nav mazāk nozīmīga. Flīžu šuves interjerā var spēlēt tikpat nozīmīgu lomu kā pats flīžu klājums. Vēl jo vairāk, izvēloties intensīvu un kontrastējošu šuvju toni, pašas flīzes var kļūt pat mazāk nozīmīgas. Ļaujies fantāzijas lidojumam un izvēlies flīzes kontrastējošos un spilgtos toņos! MAPEI flīžu šuvju aizpildes sastāvi ir pieejami plašā krāsu gammā, kā arī, pievienojot MapeGlitter spīdumus, iespējams panākt īpaši dekoratīvu efektu!

Izvēloties flīžu šuves gaišā vai spilgtā krāsu tonī, iespējams telpā radīt īpašu noskaņu, tomēr paliek jautājums, cik ilgi izdosies šo efektu saglabāt? Kā zināms, īpaši grīdu klājumos, gaišu toņu flīžu šuves ātri kļūst netīras. Jāpiebilst, ka tas ir raksturīgi cementa bāzes sastāviem, jo nocietējušam cementa bāzes sastāvam ir poras, kurās netīrumi un citas vielas viegli iekļūst un ir notīrāmi vienīgi virspusēji.

MAPEI produktu klāstā ir gan cementa, gan epoksīdsveķu bāzes šuvju aizpildes sastāvi. Abu veidu šuvotāji ir ļoti kvalitatīvi, un izvēle starp tiem izdarāma, balstoties uz pielietojumu un iespējām. MAPEI cementa bāzes šuvotāju krāsa neizbalē UV staru ietekmē, tie ir ūdeni atgrūdoši, nepelē, maksimāli atgrūž netīrumus, uz tiem neveidojas izsālījumi, un tiem piemīt laba skābju noturība.

Tomēr, ja vēlies palutināt sevi un ģimeni, izvēlies flīžu šuves ar gludu virsmu, bez porām, kurās netīrumi neiesūcas un tās ir viegli kopt. Izvēlies MAPEI epoksīdsveķu bāzes šuvotājus (KERAPOXY, KERAPOXY CQ), kas arī pieejami plašā krāsu gammā, tiem ir gluda un nedaudz spīdīga virsma, augsta ķīmisko vielu un berzes noturība. Virsma ir viegli tīrāma izmantojot mitru auduma drānu vai sūkli, pat ja uz tās ir izlijis vīns, kola u.tml. Arī šie sastāvi, protams, ir ūdens necaurlaidīgi, nepelē, nav pakļauti izsālījumiem, tiem ir augsta krāsas noturība. Tiem piemīt arī augsta ķīmiskā noturība, kā arī tie īpaši ieteicami telpās, kur jāievēro augstāki higiēnas nosacījumi, jo tajos neiekļūst nedz netīrumi, nedz mikroorganismi.

Lai īpaši izceltu tieši flīžu šuves un panāktu ļoti dekoratīvu efektu, izvēlies KERAPOXY DESIGN, kam piemīt tās pašas īpašības, kas iepriekš minētajiem epoksīdsveķu šuvotājiem, bet šim produktam ir īpaši gluda virsma un tas ir arī gaismu caurlaidīgs. Pateicoties gaismas caurlaidības īpašībām, tas īpaši labi savienojams ar stikla mozaīkas flīzēm, kā arī piemērots sajaukšanai ar MapeGlitter spīdumiem, kas rada īpašu zeltītu vai sudrabainu efektu.

IEVĒRO! Epoksīdsveķu bāzes flīžu šuvotāju iestrāde atšķiras no cementa bāzes flīžu šuvju aizpildes sastāvu iestrādes, tāpēc pirms darbu sākšanas rūpīgi izlasi produkta aprakstu un darba procesā ievēro iestrādes nosacījumus.

 

Apraksti:

Ultracolor Plus http://www.velvemst.lv/uploads/Ultracolor_Plus.pdf

Kerapoxy: http://www.velvemst.lv/uploads/kerapoxy.pdf

Kerapoxy CQ: http://www.velvemst.lv/uploads/Kerapoxy_CQ.pdf

Kerapoxy Design: http://www.velvemst.lv/uploads/kerapoxy_design.pdf

 

Produkti, sistēmas un tehniskie rasējumi hidroizolācijas izveidei dažāda veida konstrukcijām: www.hidroizolacijas.lv

Konsultācija pa tālruni: 67460990 vai rakstot uz mstehnologijas@velvemst.lv