Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

EuroSkills starptautiskajā konkursā izmanto MAPEI materiālus - konkursu vērtē „Velve M.S. Tehnoloģijas" valdes priekšsēdētājs Agris Kreislers

EuroSkills ir starptautiska asociācija, kas izceļ gaismā labākos jaunos dažādu jomu speciālistus, ļauj tiem sevi pierādīt un profesionāli augt. Organizācija rīko Euroskills un Worldskills konkursus, kuru ietvaros dažādu nozaru jaunie speciālisti vadoties pēc rūpīgi un sīki izstrādātiem nosacījumiem un ievērojot Eiropas normas realizē augstas sarežģītības projektus, kuru izstrādi, darba procesu un rezultātu izvērtē attiecīgās jomas eksperti no visas pasaules.

Konkursā, bez šaubām, tiek testēti arī jaunie būvniecības speciālisti un žūrijas komisiju pārstāv arī eksperti no Baltijas valstīm.Šogad Latviju žūrijā pārstāvēja cilvēks ar sirdi būvniecībā un daudzu gadu pieredzi „Velve M.S. Tehnoloģijas" valdes priekšsēdētājs Agris Kreislers, kurš regulāri atbalsta arī Latvijas būvniecības arodskolas, palīdzot organizēt un vērtēt vietējo jauno speciālistu sniegumu, kā arī ziedojot materiālus, kas nepieciešami konkursu norisei.

Konkurss šogad norisinājās Spa pilsētā Beļģijā un Latviju būvniecības nozarē pārstāvēja Jānis Osis no Limbažu Profesionālās Vidusskolas. Praktiskās apmācības skolotāja Dina Sproģe.

Jāatzīmē, ka EuroSkills kā materiālu (būvķīmijas un sauso būvmaisījumu) piegādātāju būvniecības nozares konkursam šogad izvēlējās MAPEI - tā teikt, kvalitatīvam rezultātam jāizmanto kvalitatīvi produkti!


Vairāk informāciju par konkursa norisi, koncepciju un gaitu skatīt:

http://www.euroskills.org/cms/