Velve M.S. Tehnoloģijas
Mapei produktu
ekskluzīvais Pārstāvis
Baltijas Valstīs

Jaunumi

BEZŠUVJU BETONA GRĪDU IZVEIDE AR MAPEI

Pētījumi parāda, ka komerciālo ēku īpašnieki bieži saskaras ar problēmām, kas saistītas ar betona grīdu plaisāšanu, šuvju izdrupšanu, grīdas nelīdzenumu, uzliektām šuvju malām, šuvju apkopi un apgrūtinātu šo grīdu tīrīšanu un uzturēšanu estētiskā stāvoklī. No šīm problēmām iespējams izvairīties, betonam pievienojot piemērotas betona piedevas, kas dod iespēju veidot lielas platības bezšuvju grīdas, iegūt augstāku noturību pret deformācijām, kā arī iegūt grīdu ar augstāku estētisko vērtību, kas pati par sevi kalpo kā interjera elements.

Galvenās Mapecrete® sistēmas izmantošanas priekšrocības:

- betona rukumu iespējams samazināt par 70%;

- betona grīdas biezumu var samazināt par 30%;

- maksimālais attālums starp šuvēm - 50 m;

- ēka kļūst vieglāk pielāgojama dažādiem ekspluatācijas mērķiem; -

- uzklājot papildu pārklājumus, nav nepieciešams atkārtot šuves;

- gludāka un vienmērīgāka virsma;

- samazinātas ieklāšanas izmaksas, nav nepieciešams iezāģēt šuves;

- samazinātas grīdas uzturēšanas izmaksas;

- grīdas ir vieglāk kopt;

- augstāka virsmas estētiskā vērtība;

- augstāki higiēnas standarti.

Mapecrete® System - bezšuvju betona grīdas sistēma: betona maisījumam tiek pievienotas EXPANCRETE, betona izplešanās piedeva, MAPECRETE SRA-N rukumu kompensējoša betona piedeva un tērauda šķiedra STEELFIBRE DE 50 / 0,75, Šie produkti  sadala un absorbē spriegumus izplešanās un rukuma fāzēs. Tas, ko var panākt, izmantojot Mapecrete® sistēmu, ir uzskatāmi redzams Minskas ledus arēnā. 6000 m2 ar izolētām dzesēšanas caurulēm un bez šuvēm.

Mapecrete® System - betonam, kas ražots ar Mapecrete® sistēmu, ir daudz labāka tilpuma stabilitāte, ko parāda daudzi Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs izmantotā betona testi. Šī sistēma īpaši piemērota daudzfunkcionālām konstrukcijām, kur nepieciešams nodrošināt stabilu tilpumu, minimālu rukumu, novērst konstrukciju plaisāšanu un nodrošināt izturību: rūpniecisko grīdu izveidei; autostāvvietās; saliekamā betona un dzelzsbetona izstrādājumiem; tiltu un viaduktu konstrukcijām; hidrauliskām konstrukcijām. Daži no lielākajiem projektiem Latvijā, kuros izmantota MAPECRETE SYSTEM bezšuvju grīdu tehnoloģija:

Lesjöfors atsperu rūpnīca Liepājā, 11 000m2

Maxima noliktavas rekonstrukcija Ķekavā, 10 000m2

Noliktavas korpuss un piestātne Kundziņsalā, 10 000m2

Daugavas stadiona ledus halles 2 hokeja laukumi, 3600m2

Jelgavas Tipogrāfija jaunais korpuss, 4000m2

Augsto tehnoloģiju parks Ventspilī, 4000m2

MAPECRETE SYSTEM tehnoloģija ir ilgtspējīgs, mūsdienīgs un kvalitatīvs risinājums grīdu izveidei. MAPEI piedāvā produktus betona grīdas izveidei no betona ražošanas stadijas līdz gala pārklājumam. Betona piedevas: MAPECRETE SYSTEM produkti, DYNAMON grupas superplastifikatori utt. MAPETOP N AR6 pulverveida virsmu cietinātājs tiek izmantots betona grīdu virsmas stiprināšanai. Pretiztvaikošanas membrānas MAPECURE WG, MAPECURE 1 u.c. aizsargā betona konstrukciju no ūdens pārāk ātras iztvaikošanas. MAPECRETE LI-HARDENER šķidras konsistences, litija jonu bāzes betona virsmas cietinātājs . Betona virsmu aizsargpārklājumi - impregnētāji MAPECRETE STAIN PROTECTION, PLANISEAL WR 100 un citi.